İçeriğe geç

İletişim

Avustralya Vize İşlemleri

Avustralya’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, Avustralya vize işlemleri için online Avustralya vize formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu online doldurulurken yapılacak yanlışlıklar vizenizin onaylanmasında sorun yaratabilir. Bu konuda sorun yaşamamak için UDK Dil Kursu temsilcileri ile iletişime geçin.

Avustralya vize uzmanlarımıza ulaşmak için sol menüdeki ilgili telefon numaralarını ya da iletişim bölümünde yer alan bilgiler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Avustralya Vizesi Başvurusunda Bulunmalı mı?

Avustralya Devleti, Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahibi kişilerin tümünü vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Avustralya’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Avustralya Konsolosluğu temsilciliğine vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Avustralya vize başvurunuz hakkında detaylı bilgi almak için vize uzmanlarımızla iletişime geçin.

Avustralya Vizesi Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Avustralya Turistik Vizesi, Avustralya Ticari Vizesi, Avustralya İş Ziyareti Vizesi, Avustralya Geçici Çalışma Vizesi, Avustralya Aile Ziyareti Vizesi, Avustralya Tıbbi Ziyaret Vizesi, Avustralya Eğitim ve Araştırma Vizesi, Avustralya Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Avustralya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için UDK Dil Kursu temsilcileri ile irtibata geçin !

Avustralya Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Avustralya vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Avusturalya vizesi başvuru belgeleri ve online form İngilizcedir.  İngilizce olmayan tüm belgelerin noter tastikli yeminli tercüman tarafından yapılmış tercümelerinin de orijinal evraklarla birlikte sunulması gerekmektedir. Avustralya Konsolosluğu gerekli gördüğü durumlarda vize başvuru sahibinden ek evrak talebinde bulunabilir. Sitemizde yer alan “Avustralya Vizesi” sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Avustralya Vize Başvurusu için Şahsen gelmenize gerek yoktur, evraklarınızı bize ulaştırmanız yeterlidir. Vizeniz çıktığında adresinize kadar gönderilecektir.

Avustralya Başvuru Formu Online olarak doldurulmaktadır. Biyometrik özellikte çektirdiğiniz fotoğrafı  vize başvurusu için gereken evraklarla birlikte gönderdiğiniz takdirde başvuru formunuzu sizin yerinize doldurabiliriz ve randevunuzu alarak başvurunuz için gereken tüm hazırlıkları gerçekleştirebiliriz.

Avustralya vize işlemleri için önceliklerinizi belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için UDK Dil Kursu ile iletişime geçin. 

Avustralya Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Avustralya vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 5-7 gün içinde vize çıkar. Ancak Avustralya Konsolosluğu’nun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Avustralya seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur. Avustralya vize başvuru sonucu hakkında karar veren tek yetkili kurum Avustralya Konsolosluğudur.

UDK Dil Kursu Temsilcileri Avustralya Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

UDK Dil Kursu Avustralya vize işlemlerinde, vize başvuru sürecinin özenle yönetilmesini sağlayarak, vize başvuru sahiplerine zaman kazandırır. UDK Dil Kursu zahmetli vize başvuru prosedürlerinin sizin adınıza takibini yaparak, Avustralya vize başvuru dosyanızdaki belgelerin, seyahat programınızla ve tercih ettiğiniz vize türüyle uyum içinde olmasını sağlayarak vize başvuru sürecini sorun yaşamadan tamamlamanıza yardımcı olur. Avustralya vize işlemleri için gerekli evrakların istenilen şekilde hazırlanması ve Avustralya otel, uçak bileti rezervasyonları gibi işlemleri de gerçekleştirir. Avustralya vizesi almak için sadece evraklarınızı bize göndermeniz yeterlidir. Tüm işlemlerinizi vize uzmanlarımız sonuçlandırıp vizenizi size ulaştıracaklardır.