İçeriğe geç

İletişim

Dubai Form & Dilekçe

Dubai Form & Dilekçe belgelerinin hazırlanması aşamasında kurumumuzdan danışmanlık hizmeti alarak sürecin en doğru şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Dubai vizesi temsilcilerimiz başvuru işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirerek sürecin hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Dubai vize başvurusunu tarafımızla desteği ile başlatırken gerekli evraklar ile birlikte seyahat detaylarının da paylaşılması gerekmektedir. Seyahat süresi ve ülkeye giriş sayısı gibi bilgiler başvuru aşamasında oldukça önem arz etmektedir. Başvuru işlemleri elektronik vize sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada gerekli evrakların ve Dubai Form & Dilekçe belgelerinin sisteme doğru olarak yüklenmesi şartı aranmaktadır. Başvuru belgeleri Dubai Göçmenlik Ofisi Güvenlik Birimi kontrolünden önce tarafımız profesyonelliği ile düzenlenmektedir. Bu aşamada herhangi bir eksik veya hata olması durumunda şahsınız ile iletişime geçilmekte ve vize talebinin en doğru şekilde oluşturulması sağlanmaktadır.

Vize talebi değerlendirme işlemi konusunda Birleşik Arap Emirlikleri Konsoloslukları ve Dubai Göçmenlik Ofisi yetkili kurumlardır. Başvuru aşamasında danışmanlık hizmeti veren kurumların vize talebini değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi bulunmamaktadır.

Dubai Göçmenlik Ofisi Güvenlik Birimi başvuru sahibinin ülkeye hangi sebeple ve hangi şartlarla seyahat etmek istediğini incelemektedir. İşleme alınan vize başvurularının önceliği vize işlemleri sırasında talep edilen evrakların kontrolden geçirilmesi olmaktadır. Her ülkenin kendi standartlarına göre değişen vize başvurusu gerekli belgeleri konsolosluklar, büyükelçilikler ve bağlı olunan devletin resmi makamlarınca bu konuda tamamlanmasını beklediği süreçlerin işleyişi ile belirlenmektedir.

Dubai Form & Dilekçe

Dubai vize başvurusunda bulunan kişilerin konsolosluk tarafından belirlenen koşulları yerine getirmesi gerekmektedir. Başvuru yapılan vize türüne göre gerekli belgeler farklılık gösterebilmektedir. Bu aşamada başvuru sahibinin Dubai vize başvuru formu, vize talep dilekçesi gibi belgeleri hazırlayarak değerlendirmeye sunması gerekmektedir. Kurumumuz ile yapılan başvurularda vize temsilcilerimiz diğer işlemlerde olduğu gibi evrakların hazırlanması ve düzenlenmesi aşamasında da gerekli desteği sağlamaktadır.

Dubai vizesine başvuru işlemleri sırasında ibraz edilen bilgi ve belgelerde hata gözlemlenmesi halinde başvuru değerlendirmesi olumsuz karar ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle tüm evrakların gerçeğe uygun bilgilerle, eksiksiz olarak hazırlanması oldukça önem arz etmektedir. Başvurunun herhangi bir nedenle konsolosluk değerlendirmesinden ret kararı alması durumunda başvuru aşamasında ödenen vize ücreti iade edilmemektedir. Söz konusu durum ve seyahat planı ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına başvurunun en doğru şekilde gerçekleştirilmesi önem teşkil etmektedir.

Dubai Form & Dilekçe belgelerinin hazırlanması aşamasında dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili olarak merak ettiklerinizi sormak ve başvuru işlemlerini tarafımız desteği ile başlatmak için bizimle iletişim adreslerimizi kullanarak görüşebilirsiniz.

Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahhütname Formu