LanguageCert Sınavlarına Kayıt Olmak İçin Tıklayın Ocak 2022 İngiltere Aile Birleşimi Sınav Takvimi
UDK AKSARAYUDK AKSARAYUDK AKSARAY
7/24/365
info@udk.com.tr
68100 / Aksaray

LanguageCert

  • UDK
  • LanguageCert
UDK Aksaray

LanguageCert İle Yeni Dönem Başlıyor

LanguageCert Dünyada 200 ülkede faaliyet gösteren.
İngiltere Konsolosluk Onaylı uluslararası İngilizce sertifikaları Türkiye’de UDK güvencesi ile sunuluyor.

LanguageCert

SELT

İngiltere Vizeleri ve Göçmenlik (UKVI) için tüm vize türü gereksinimlerini kapsayan. CEFR ile eşlenen, İçişleri Bakanlığı onaylı SELT sınavları. Vize türüne bağlı olarak 2 beceri (Konuşma ve Dinleme) ve 4 beceri (Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma) SELT sınavları sunuyoruz. 4 beceri SELT sınavına giren adaylar. Yazılı (Dinleme, Okuma, Yazma) ve Sözlü (Konuşma) bileşenlerini 14 gün arayla almak şartıyla ayrı ayrı girebilirler. Tüm LanguageCert SELT sınavları Türkiye'de UDK Sınav Merkezlerinde yapılır.
LanguageCert

ESOL

CEFR ile eşleştirilmiş, uluslararası kabul görmüş. Ofqual tarafından düzenlenen İngilizce dil sınavları seti. Bu sınavlar, eğitim, istihdam veya boş zaman amaçları için. İngilizce dil seviyelerinin belgelenmiş kanıtlarını sağlaması gereken dünya çapında ana dili İngilizce olmayan kişilere yöneliktir. Yazılı (Dinleme, Okuma, Yazma) ve Sözlü (Konuşma) sınavları birbirinden bağımsız olarak alınabilir. UDK'dan alacağınız ESOL sertifikası ile ingilizce eğitim veren üniversitelere kayıt olabilirsiniz.
LanguageCert

Young ESOL

A1 öncesi (Tilki) ve A1 (Baykuş) seviyelerinde genç adaylar (7+ yaş) için özel olarak oluşturulmuş bir dizi İngilizce Yeterlilik. Bu sınavlar, çocukları sınav süreçlerine alıştırırken İngilizce dil becerilerini geliştirmeye motive etmeyi amaçlar. İngilizce kurslarına katıldıktan sonra ilerlemelerini değerlendirmek isteyen öğrenciler için idealdir.
UDK güvencesi ile 7 yaş üzeri çocuklarınızın İngilizce dil becerisini tüm dünyada kabul gören bir sertifika ile belgelendirebilirsiniz.
LanguageCert Türkiye Sınav Merkezi UDK

LanguageCert Ek Kazanımlar

SELT adaylarına aşağıdaki gereksinimleri karşıladıkları takdirde karşılık gelen ücretsiz bir UDK International ESOL e-sertifikası, basılı sertifika ve dijital rozet verilir:

Konuşma ve Dinleme İngiltere vize sınavları
Ortalama %60 veya daha fazla puan.

Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma İngiltere vize sınavları
Yazılı bileşende ortalama %50 veya daha fazla ve/veya Sözlü bileşende %50 veya daha fazla puan.

UDK International ESOL sertifikaları, UKVI gereksinimlerine bağlı değildir ve  giderek artan sayıda hükümet, kuruluş ve akademik kurum tarafından uluslararası olarak tanınmaktadır.