İçeriğe geç

İletişim

Maldivler Vize İşlemleri

Maldivler Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Maldivler’e 30 günden fazla süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Maldivler Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Maldivler Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Maldivler Devleti, T.C. Pasaport hamili tüm kişileri, turistik amaçlı seyahatlerinde vize prosedürüne tabi tutmamaktadır. Ancak Maldivler’e 30 günden fazla ikameli seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Maldivler Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
 
Maldivler Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Maldivler Turistik Vizesi, Maldivler Ticari Vizesi, Maldivler Çalışma Vizesi, Maldivler Aile Ziyareti Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Maldivler vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için UDK Dil Kursu temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Maldivler Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Maldivler vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Maldivler vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için UDK Dil Kursu ile iletişime geçin!
 
UDK Dil Kursu Temsilcileri Maldivler Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Maldivler vize işlemleri için gerekli olan Maldivler seyahat sağlık sigortası ve Maldivler otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
Maldivler Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
 
UDK Dil Kursu Maldivler Vize Temsilcileri, Maldivler vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
 
Maldivler Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Maldivler vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Maldivler vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için UDK Dil Kursu vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya vize@udk.com.tr adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Maldivler vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
 
 
Türk vatandaşlarının Maldivler’e giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Türk vatandaşları her bir yıl için 30 günü aşmamak koşuluyla Maldivler’de vizesiz kalabilmektedirler. UDK Dil Kursu danışmanlık hizmetiyle birlikte Maldiv Konsolosluğu’na adınıza vize başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip etmektedir.