İçeriğe geç

İletişim

Oturum

Yeni Zelanda vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Yeni Zelanda vizesi güncel evraklarına ulaşmak için UDK Dil Kursu ofislerimizi arayın. UDK Dil Kursu ofislerimiz Yeni Zelanda vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Yeni Zelanda vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Yeni Zelanda Oturum Vizesi Yeni Zelanda’da uzun süreli oturma ve çalışma izni sağlar. Yeni Zelanda, içinde Türkiye’nin de bulunduğu bir grup ülkeye, turistik ve ziyeret amaçlı alınan vizelerin haricinde 4 çeşit vize uygular. Bunları A ( Havaalanı transit geçiş vizesi),  B ( Transit geçiş vizesi), C (turistik ve iş amaçlı kısa vadeli kalış vizesi) ve D (Uzun vadeli kalış ve yerleşim vizesi) tipi olarak gruplandırabilriz. D Vize, D Tipi Vize, D Tipi oturum Vizesi, Yeni Zelanda oturum vizesi gibi isimlerle de anılabilir.

Yeni Zelanda Oturum Vize başvuruları Yeni Zelanda Elçiliği / Konsolosluğu tarafından alınmaktadır. Başvuru sahipleri bu kategoriye girdiklerini ayrıntılı olarak gösteren belgeleri gerekli kuruma ibraz etmelidir, detaylar için vize danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.