İçeriğe geç

İletişim

Yeni Zelanda Vize Reddi

Yeni Zelanda vizesi alınması zor olan bir vizedir. Yeni Zelanda vizesi almak için yapılan başvuruların bir çoğu çeşitli sebeplerden dolayı reddedilmektedir. Yeni Zelanda vize reddi nedenlerini aşağıda şu şekilde sıralanmaktadır;

Yeni Zelanda Vize Reddi Nedenleri

  • Yeni Zelanda vize başvurusu sırasında maddi durumunuzun yetersiz olması durumunda vize reddi alma ihtimaliniz çok yüksektir.
  • Başvurusu sırasında yeterli miktarda tutarın hesabınızda bulunmaması durumunda vize reddi almanız muhtemeldir.
  • Yeni Zelanda vize başvurusunda istenen evrak ve doldurulması gereken formların eksik ya da hatalı doldurulması durumunda Yeni Zelanda vize reddi alabilirsiniz.
  • Yeni Zelanda seyehatiniz için öngörülen masraflarınızı karşılayabileceğinizi ispat edememe durumunda vize reddi alabilirsiniz.
  • Yeni Zelanda seyahatiniz öncesinde herhangi bir ülkeye ziyaret gerçekleştirmediyseniz vize reddi alma ihtimaliniz yüksektir.
  • Yeni Zelanda vize reddi almak istemiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri Yeni Zelanda seyahatiniz öncesinde bir tur planınızın olması bu vizeyi alma ihitmalinizi yükseltecektir. 

Yeni Zelanda Vize Reddi Alanların Yapması Gerekenler

Yeni Zelanda vize reddi aldınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz! Yapmanız gereken tek şey Yeni Zelanda vize uzmanımızla bu konuyu görüşmek olacaktır. Peki vize uzmanlarımız bu konuda size nasıl yardımcı olacak?

Yeni Zelanda vize uzmanlarımız aldığınız vize reddini detaylı bir şekilde inceleyerek vize reddi alma nedenlerinizi tespit ederek yeni vize başvurunuz için bu sebepleri nasıl ortadan kaldırılacağını detaylı bir şekilde belirleyecektir. 

Yeni Zelanda vize uzmanlarımıza arayabilir ya da vize@udk.com.tr adresine e-mail yollayarak ulaşabilirsiniz.