İçeriğe geç

İletişim

Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar için İngilizce kursları 7-15 yaş arasındaki çocukların İngilizce öğrenmesi için uygulanan eğitim programının adıdır.

Junior Sınıflarımız (7-15 yaş grubu)

Junior İngilizce Eğitim Programlarında amaç ilk-ortaöğretim düzeyindeki 7-15 yaş grubu öğrencilerin uluslararası standartta yabancı dil öğrenmeleridir. Bu grupta uzman Türk öğretmenlerin yanı sıra alanında uzman ana dili İngilizce olan eğitmenler de ders vermektedir. Derslerimiz İngilizce dilini en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak amacıyla tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Ortak Avrupa Dil Müfredatına Uygun Eğitim

Çocuklara özel İngilizce kurslarında Avrupa Dil Müfredatına uygun düzeylerde İngilizce eğitim programları uygulanmakta ve kaliteli eğitim materyalleri kullanılmaktadır.

ULUIRMAK DIL KURSLARI Çocuklar İçin İngilizce Kurs Programının İçeriği

ULUIRMAK DIL KURSLARI Junior Derslerimiz 7-10 ve 11-15 yaş aralığındaki çocuklara yöneliktir.

Derslerin başlama zamanı ve günlük/haftalık/aylık ders saatleri öğrencimizin ve velimizin isteklerine göre planlanmaktadır. Öğrencimiz isteklerine göre en uygun sınıfa yerleştirilir. Sınıflar aynı yaş ve aynı İngilizce düzeyine sahip öğrencimizden oluşturulur ve en fazla 10-12 kişiliktir.

Dersler Tük ve yabancı eğitmenler tarafından dönüşümlü olarak verilmektedir.

ULUIRMAK DIL KURSLARI Çocuklar İçin İngilizce Kursu 7-15 yaş aralığındaki çocukların özgüvenli olmasını sağlamaya ve yeni bir dil öğrenirken farklı bir bakış açısıyla dünyaya bakmalarını sağlamaya yöneliktir. Çocukların erken yaşta İngilizce öğrenmesiyle bilişsel özellikler ortaya çıkar ve bu çocuğun kendisine olan güvenini arttırır.

Erken Yaşta İngilizce Öğrenmenin Faydaları Nelerdir?

İngilizcede en çok dikkat çeken konulardan biri “aksan”dır. Erken yaşta İngilizce öğrenen çocukların İngiliz dili aksanına yatkınlığı çok daha kolaydır çünkü aksanı ilerleyen yaşlarda düzeltmek veya geliştirmek son derece zordur.

Çocuklar bu yaşlarda öğrenecekleri İngilizceyi aksanıyla birlikte hafızalarına yerleştirir ve kolay kolay unutmaz.

İlköğretim ve ortaöğretim dönemindeki çocuklar ULUIRMAK DIL KURSLARI Çocuk İngilizcesi Kursları sayesinde yabancı dil konusunda bir adım önde olacaktır. Yeni bir dil öğrenmek çocukların gelişimi açısından ayrıca önemlidir. İngilizce’ye başlayan çocukların okuma ve okuduğunu kavrama yetenekleri de gelişmektedir.

Çocuklar İçin Özel İngilizce Kurs Aktiviteleri

  • Konuşma sınıfları
  • Dilbilgisi sınıfları
  • Kütüphane ve okuma desteği
  • Sosyal aktiviteler ve geziler
  • Sinema Kulübü
  • Sınavlara yönelik etütler

Çocuklara İngilizce Özel Ders

ULUIRMAK DIL KURSLARI’da özel İngilizce dersleri almak isteyen çocuklar için İngilizce özel ders programları vardır. Eğitim planlaması öğrenciler ve velileri Eğitim Koordinatörümüz ile görüştükten sonra belirlenmektedir. Çocuklar için en iyi İngilizce kursunu verebilmek amacıyla öncelikle seviyelerinin belirlenmesi gereklidir. Bu amaçla özel derslerden önce “Seviye Tespit Sınavı” uygulanır.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Seçmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Çocuklar İçin İngilizce Kursu için önce çocuğun bu tür bir eğitime psikolojik olarak hazır olup olmadığını anlamak gereklidir. Eğer çocuğunuz kursa gitmek istemiyorsa ve onu zorla gönderseniz eğitim süreci verimli olmayacaktır. Çocuklar bu kurslara isteyerek katılmalıdır.

Detaylar için lütfen kurumumuzla iletişime geçiniz!