İçeriğe geç

İletişim

Genel İngilizce

Genel İngilizce Programında Derslerimiz konuşma ve pratik ağırlıklıdır (YDS, YÖK-DİL, E-YDS, E-YDT hariç).

Kursiyerlerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin aynı düzeyde gelişmesi hedeflenmektedir.

ULUIRMAK DIL KURSLARI eğitim programlarının herhangi birine bir defa kayıt olarak faydalanan bir kursiyer Konuşma Sınıfı, Dilbilgisi Sınıfı, Kütüphane Desteği ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmaya hak kazanır. Sınıflarımız 10-12 kişiden oluşmaktadır.

Derslere devamsızlık yapmayan öğrencilere %100 başarı garantisi verilmektedir. %10’dan fazla devamsızlığı olmayan ve bütün ödevlerini yapıp sınavlara girmesine rağmen başarılı olamayan öğrencilerimize aynı seviye dersler bir defa daha ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.

Kurumumuzda çalışan öğretmenler ve eğitmenler tecrübeli, diplomalı ve sertifikalıdır.

Her seviyenin bitiminde değerlendirme sınavlarında başarılı olan her öğrenci bir üst kademeye geçmeye hak kazanmaktadır.

ULUIRMAK DIL KURSLARI Genel İngilizce Seviye Belirleme Sınavı sonucunda aynı düzeyde olan öğrenciler benzer sınıflara yerleştirilmektedir.

ULUIRMAK DIL KURSLARI Genel İngilizce Kursu Ders Kitapları

Kurslarımızda iletişim becerilerinin desteklendiği ve öğrencinin aktif olarak öğrenme süreçlerinin merkezinde yer aldığı ders kitapları ve materyalleri tercih edilmektedir çünkü ULUIRMAK DIL KURSLARI dil kurslarında temel amaç modern dil öğretim yaklaşımlarına uygun olarak öğrencilerin sözlü ve yazılı iletişim kurma becerilerinin geliştirmelerini sağlamaktır. Kullanılan kitap ve kaynaklar CFER Ortak Avrupa Dil Müfredatını kapsayan ve Türk öğrencilerin ihtiyaç duydukları alanlara yönelik olarak hazırlanmıştır.

SSS – Sıkça Sorulan Sorular

1. Genel İngilizce kurslarını kimler verir?

-ULUIRMAK DIL KURSLARI Eğitim Kurumlarında dersler alanında uzman, tecrübeli ve sertifikalı Türk ve yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir.

2. Uzaktan İngilizce (online) eğitim hizmeti var mı?

-ULUIRMAK DIL KURSLARI bünyesinde Aile Birleşimi, Genel İngilizce ve diğer bütün alanlarda Uzaktan Eğitim verilmektedir.

3. Genel İngilizce Eğitimi ne işe yarar?

Genel İngilizce dil eğitimi günlük hayatta İngilizce konuşmak veya ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak için alınan programların tamamını kapsamaktadır.

4. ULUIRMAK DIL KURSLARI Genel İngilizce kursunda başarısız olmamız durumunda kur tekrarı var mı ve ücreti nedir?

Öğrencimiz %90 oranında derslere devam etmişse, ödevlerini yapmışsa ve kur sonu sınavda başarısız olmuşsa aynı düzeyde eğitimi bir kez daha ücretsiz alma hakkına sahiptir.

5. Sınıflar kaç kişiliktir?

Sınıflarımız en fazla 12 kişiliktir.

Detaylar için lütfen kurumumuzla iletişime geçiniz!