LanguageCert Sınavlarına Kayıt Olmak İçin Tıklayın Ocak 2022 İngiltere Aile Birleşimi Sınav Takvimi
UDK AKSARAYUDK AKSARAYUDK AKSARAY
7/24/365
info@udk.com.tr
68100 / Aksaray

İngiltere Vizeleri İçin SELT Sınavları

  • UDK
  • İngiltere Vizeleri İçin SELT Sınavları
LanguageCert

İngiltere Aile Birleşim ve diğer vize türleri için zorunlu dil sertifikası UDK'da

İngiltere Home Office tarafından yetkilendirilmiş Aile Birleşimi sınavları resmi sınav merkezi UDK ile güvendesiniz. SELT sınavları ile İngiltere vizelerine başvurabilirsiniz.

LanguageCert Türkiye Sınav Merkezleri
İngiltere'de Yaşamak

Aile Birleşimi

UDK LanguageCert SELT sınavları ile İngiltere Aile Birleşimi, Aile Birleşim uzatma başvuruları, süresiz oturum ve vatandaşlık başvuruları için zorunlu dil şartını karşılamak için sertifika alabilirsiniz.
LanguageCert Türkiye Sınav Merkezleri
İngiltere'de Çalışmak

İşçi Vizeleri

İngiltere'ye vasıflı işçi, Sporcu, Sanatçı gibi özel vize türleri ile taşınıp çalışmak isteyenler. İngiltere'de uluslararası şirketlerin temsilcisi, yöneticisi olarak ya da din görevlisi olarak gitmek isteyenler dil şartını SELT ile karşılayabilir.
LanguageCert Türkiye Sınav Merkezleri
İngiltere'de Eğitim

Öğrenci Vizeleri

İngiltere'de uzun dönem öğrenci vizeleri ile Lisans ve üstü eğitim almak üzere başvuru yapmak isteyenler için zorunlu dil şartını karşılamanın en pratik yolu konsolosluk onaylı UDK sınav merkezinde sınava girmektir.

Sınav Hazırlığı

LanguageCert , ücretsiz hazırlık materyalleri ve sınav için gereken diğer desteği sunarak adaylara yolun her adımında yardımcı olur. Buna alıştırma kağıtları, önerilen kitaplar, web seminerleri ve birden çok dilde 7/24/365 birinci sınıf müşteri hizmetleri dahildir.

Daha fazla bilgi

Eğitim Programı

UDK, 34 Yıllık deneyimi ile uzman İngilizce eğitim kadrosu sayesinde Aile birleşim sınavları için en doğru ve garantili hazırlık eğitimlerini sizin için hazırladı. En kısa sürede sınava hazır olmak için eğitim programlarımıza göz atın. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz: +90 382 213 86 60

Daha fazla bilgi