İçeriğe geç

İletişim

Gençler İçin İngilizce

GENÇLER İÇİN İNGİLİZCE

Gençler İçin İngilizce Eğitimi Programı 12-24 yaş arası gençlerin İngilizcelerini geliştirmek amacıyla düzenlenen bir programdır. Gençler İngilizce kullanımının yanı sıra lise, üniversite ve lisansüstü eğitim programları için YDT, YDS, YÖK-DİL, TOEFL, IELTS gibi akademik sınavlara hazırlanabilme imkânı yakalamaktadır.

YAZ KURSLARI

İngilizce Yaz Okulu programımız yetişkin gruplara, ilk, orta, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmış bir İngilizce eğitim programıdır. İngilizce Yaz Okulu’na yaz dönemi boyunca kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

İngilizce Yaz Okulu yaz aylarını değerlendirmek isteyen öğrencilere yönelik olarak 6-8 kişilik sınıflarda haftada 6 gün düzenlenen hızlandırılmış eğitim programıdır. İsteyen öğrencilerimiz bu eğitimi online olarak da alabilirler. Programı zevkli hale getirmek amacıyla Film Kulübü ve geziler düzenlenmekte ve öğrencilerimiz yaz programında tatlı hatıralarla ayrılmaktadır.

İngilizce Yaz Okulu’nda İngilizce eğitim programına katılmak için öğrencilere öncelikle Seviye Tespit Sınavı uygulanır. Belirlenen seviyeye göre her öğrenci sınıflara alınır. İngilizce Yaz Okulu ortalama 6-7 hafta arasında tamamlanmaktadır.

KİMLER KATILABİLİR?

Yaz aylarında kendini geliştirmek isteyen, sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayan, var olan İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

SERTİFİKA

ULUIRMAK DIL KURSLARI İngilizce Yaz Okulu programına katılan öğrencilerimize program bitiminde sertifika verilmektedir.

Detaylar için lütfen kurumumuzla iletişime geçiniz!