İçeriğe geç

İletişim

PROFICIENCY Kursu

Hazırlık Atlama diğer adıyla “Proficiency Sınavları” üniversitelerin öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları dil sınavlarıdır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Proficiency sınavları öğrencilerin “grammar, writing, listening, reading, speaking” alanlarındaki dil becerilerini ölçecek şekilde her üniversitenin kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyelerinde hazırlamaktadırlar. Bu yüzden Hazırlık Atlama Sınavı içeriği her üniversiteye göre farklılık gösterebilmektedir. Sınav tarihleri üniversiteden üniversiteye değişmektedir ve genellikle üniversitelere kayıt işlemi yapıldıktan sonraki Eylül ayının ilk haftasında veya Ekim ayının ilk haftasında yapılmaktadır.

Hazırlık Atlama Sınavı kurslarımız teknolojik eğitim araç-gereçleri kullanılan interaktif sınıflarda özel ders kalitesinde ilerlemektedir. Öğrencilerimiz Hazırlık Atlama Sınavını (Proficiency) eğitimlerini birebir özel ders ya da özel derse alternatif 3-5 kişilik sınıflarda alabilir.

Bazı üniversiteler (Boğaziçi ve Sabancı gibi), dinleme ve konuşma becerilerini de test ederken bazı üniversiteler bu bölümleri dâhil etmeyebilirler. 

Eğitim sistemi sınav ve stratejiler doğrultusunda uygulama içeriklidir.

  • İlk 60 saat ortak dersleri içerir
  • Son 30 saat farklı üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarının o üniversiteye özel çalışmalarını içeren eğitim içerikleri vardır
  • Hazırlık Atlama Programımızda en temel basamak Seviye Tespit Sınavıdır. Öğrencimizin seviyesi tespit edildikten sonra gerçekçi bir program hazırlanarak eğitimlere başlanır.

Detaylar için lütfen kurumumuzla iletişime geçiniz!

Bülten

Copyright © 2022 Beecorp Teknoloji