İçeriğe geç

İletişim

Kamboçya Turistik Vize

Kamboçya sınırları içerisine turistik gezi amacıyla seyahat edecek vatandaşlarımız başvuru işlemlerini kurumumuz UDK Dil Kursu ile gerçekleştirerek süreci en doğru şekilde tamamlayabilmektedir. UDK Dil Kursu olarak Kamboçya Turistik Vize başvuru sürecinde profesyonel danışmanlık hizmeti vererek başvuru sahiplerinin şahsen bulunması zorunluluğu olmaksızın gerçekleştirmekteyiz.

Kamboçya vizesi, Kamboçya turist vizesi, gerekli evrakları ve başvuru işlemleri için 0 382 213 86 60 numaralı telefon ve vize@udk.com.tr e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kamboçya Turistik Vize

Kamboçya seyahatini turistik gezi amacı ile gerçekleştirecek Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde vize sahibi olma zorunlulukları bulunmaktadır. Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportu sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kamboçya sınırları içerisine gerçekleştirecekleri 90 günü aşmayan turistik seyahatleri izin vize sahibi olma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır.

Kamboçya vize işlemleri ortalama 7 iş günü içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Kamboçya Turist Vizesi ile ülke sınırları içerisinde 30 gün ikamet edilebilmektedir. Planlanan seyahat ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına başvuru işlemlerinin seyahat tarihinin en az 15 gün öncesinden gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir. 

Kamboçya E-Vize 

Kamboçya turist vizesi başvurusunda bulunacak Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi vatandaşlarımız başvuru işlemlerini e-vize sistemi aracılığıyla online olarak tamamlayabilmektedir. Kurumumuz UDK Dil Kursu Kamboçya e-vizesi başvuruları ile ilgili Kamboçya vize temsilcilerimiz ile profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Kamboçya online vize başvuru işlemlerinin en doğru şekilde yapılmasını sağlayarak başvuru aşamasında yapılan hatalardan dolayı ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçların önüne geçmektedir. 

Kamboçya e-vize başvuruları gerekli evrakların sisteme yüklenmesi ve vize ücretinin online olarak ödenebilmesi seçenekleri ile gerçekleştirilmektedir. Başvurunun UDK Dil Kursu ile gerçekleştirilmesi halinde gerekli evrakların kurumumuza e-posta adresi ile iletilmesi yeterli olmaktadır. Vize uzmanlarımız evrakları başvuruya hazır olacak şekilde düzenleyerek işlemlerin başlatılmasını sağlamaktadır. Başvuru ve değerlendirme sürecinin ardından e-vize sonucu başvuru aşamasında belirtilen e-posta adresine gönderilmektedir.

Kamboçya Turistik Vize Gerekli Evrakları 

Kamboçya turist vizesi için talep edilen gerekli evrakların kurumumuza iletilmesi ile başvuru süreci başlatılmaktadır. Aşağıda yer alan evrakların herhangi bir olumsuz sonuç ile karşılaşılmaması adına eksiksiz olarak ibraz edilmesi oldukça önem arz etmektedir. 

  • Kamboçya seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliği bulunan Pasaport,
  • Son 3 ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet Biyometrik Fotoğraf,
  • Nüfus Cüzdanı ve Pasaport fotokopileri,
  • Otel ve Uçak Rezervasyonları,
  • Kamboçya Turistik Vize Talep Dilekçesi evrakların ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kamboçya Turistik Vizesi başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi almak veya başvuru işlerini kurumumuz aracılığıyla başlatmak için vize@udk.com.tr ve 0 382 213 86 60 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!