İçeriğe geç

İletişim

Kamboçya Vize Ücretleri

Kamboçya Vize Ücretleri ile ilgili detaylı bilgilere sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Başvuru işlemlerini kurumumuz UDK Dil Kursu ile gerçekleştirmek istemeniz halinde başvuru işlemlerinin sizin adınıza en doğru şekilde gerçekleştirildiğine emin olabilirsiniz. Kamboçya Krallığı vize ücretlerinin dönemsel olarak güncellenmesi nedeniyle vize başvuru sürecini başlatmadan önce güncel ücretin teyit edilmesi oldukça önem arz etmektedir. 

Kamboçya vize ücretleri, vize başvuru işlemleri, gerekli evrakları ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 382 213 86 60 numaralı telefon ve vize@udk.com.tr e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kamboçya Vize Ücretleri 

Kamboçya vize başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için vize başvuru ücretinin ödenmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Başvuru işlemlerinin değerlendirme aşamasında herhangi bir nedenden dolayı ret kararı ile sonlandırılması halinde vize ücreti iade edilmemektedir. Söz konusu neden ve seyahat planı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması adına başvuru işlemlerinin prosedüre uygun olarak gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir. 

Kamboçya vize işlemleri sırasında vize ücreti, konsolosluk harcı ve hizmet bedeli dahilinde Kamboçya Turistik Vize ücreti 120 $ + KDV – 2195.84 TL (19/09/2022)  + KDV miktarının ödenmesi gerekmektedir. Kurumumuz UDK Dil Kursu Kamboçya vize başvuru sürecinde profesyonel destek vererek tüm işlemlerinin en doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 

Başvuru işlemlerinin olumsuz bir karar ile sonuçlanmaması adına işlemlerin doğru olarak gerçekleştirilmesi, gerekli evrakların eksiksiz olarak ibraz edilmesi, başvuru aşamasında yöneltilen sorulara doğru ve tutarlı yanıtlar verilmesi oldukça önem arz etmektedir. Kamboçya vize başvuru işlemleri ortalama 5 iş günü içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Söz konusu neden dolayısıyla başvuru işlemlerinin seyahat tarihinin en az 15 gün öncesinden tamamlanması tavsiye edilmektedir. 

Kamboçya Vize Ücreti ile İlgili Bilinmesi Gerekenler 

  • Kamboçya vize başvuru işlemlerinin değerlendirilmesi aşamasında ret kararı ile sonuçlandırılması halinde vize ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir. Kamboçya vize başvurusunun reddedilmesi ve başvurunun tekrarlanması halinde vize ücretinin tekrardan ödenmesi gerekmektedir. 
  • Vize başvuru ücretlerinin her başvuru için ayrı olarak ödenmesi şartı aranmaktadır. Konsolosluk tarafından belirlenen vize ücreti tek başvuru için belirlenmiştir. 
  • Kamboçya vize ücretinin başka bir vize başvuru sahibine devredilmesi veya satılması durumu söz konusu olmamaktadır. 

Kamboçya vize ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak, güncel ücreti teyit etmek için 0 382 213 86 60 numaralı telefon ve vize@udk.com.tr e-posta adresi üzerinden kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz. UDK Dil Kursu olarak Kamboçya vize başvuru işlemleri dahilinde profesyonel danışmanlık hizmeti vererek sürecin prosedüre uygun olarak tamamlanmasını sağlamaktadır. 

Kamboçya vize ücretleri 2022 detaylarına UDK Dil Kursu aracılığıyla ulaşın!