İçeriğe geç

İletişim

Dubai E-Vize

60 saniyede Dubai Online Vize Başvurusu yapabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Doldur çevrimiçi form.

Formu doldurmaya başlamadan önce Pasaport görüntüsünü, Kimlik fotokopisinin ön, arka yüzünü ve Bilgilendirme ve Taahhütname Formunu önceden hazırlayınız.

(Yükleyeceğiniz dosyalar .pdf, .flv, .avi, .jpg, .jpeg, .png, .gif formatında olabilir.)

Vizeniz 72 saat içerisinde onaylandıktan sonra Bilgilendirme ve Taahütname Formunu imzalayıp vize@udk.com.tr mail adresine gönderiniz.

Dubai E-Vize Online başvurusu 30 Gün Tek Girişli yapılmaktadır. Diğer vize çeşitleri için Dubai uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Dubai E-vize Başvuru Formu

Dubai e-vize başvurusu online olarak yapılmaktadır. Dubai e-vize formuna online olarak UDK Dil Kursu’nin internet sayfasından ulaşabilir, formdaki bilgiler eksiksiz doldurularak başvuru gerçekleştirilir. Dubai vize başvuru formu Dubai Konsolosluğu tarafından hazırlanan, başvuru sahibi hakkında bilgi edinilmesini sağlayan resmi bir belgedir. Dubai vize başvuru formunun doldurulması zorunludur. Dubai Konsolosluğu başvuru sahibi hakkında gerekli bilgileri form aracılığıyla elde eder. Konsolosluk vize başvuru formu ve başvuru evraklarında belirttiğiniz bilgileri dikkate alır, gerçeğe uygun olmayan bilgilerle karşılaşılması durumunda vize başvurunuzu reddedebilir.  Dubai vizesinin alınması durumunda vize süresinin sonunda ülkeyi terk edileceği, vize sahibi olmanın ülkeye girişi garanti etmediği, ülkeye girişin Dubai sınır görevlilerinin sorumluluğunda olduğu kabul edilir. Dubai e-vizesi süresine ve seyahat amacına göre kategorilere ayrılır: Turistik vize, Ticari, vize, Ziyaret vizesi, Transit vize.

Dubai e-vizesi formu için gereken evrakları online olarak UDK Dil Kursu’ne iletebilirsiniz. Dubai e-vizesinin verildiği tarihten itibaren 60 gün içinde 30 gün geçerliliği vardır. Pasaportun Birleşik Arap Emirlikleri’ne girişten itibaren 6 ay süreyle geçerli olmalıdır. Dubai e-vizesi başvurusu yapmadan önce vize kurallarını, şartlarını okuyun. Türkiye’den Birleşik Arap Emirliklerine gidecek bir çok kişi “Dubai kapı vizesi var mı?” ya da “Dubai kapıda vize alınıyor mu?” sorusuna cevap aramaktadır. Türk vatandaşlarının Birleşik Arap Emirlikleri’ne giriş yapılabilmesi için Dubai Kapı Vizesi uygulaması yoktur. Eğer Dubai e-vize başvurusu herhangi bir nedenle ret edilirse, başvuru sahibi vize ücretini yeniden ödeyerek başvuru yapabilir. Dubai e-vizesi başvurusu yaparken Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu’nun Cuma ve Cumartesi günlerinde tatil olduğunu göz önünde bulundurun.

Dubai e-vizesi formu için gereken evrak listesi aşağıdadır:

  1. Taranmış Renkli Pasaport Fotokopisi (fotoğraflı kişisel bilgilerinizi içeren sayfa)
  2. Taranmış Renkli Nüfus cüzdanı fotokopisi
  3. Taranmış Renkli T.C. Oturum Belgesi (Türkiye’de yaşayan yabancı pasaport sahipleri için)
  4. Dubai Vize İşlemleri İçin Yatırılan Banka Dekontu

Vize türüne karar verildikten sonra istenen evraklar renkli olarak taratılıp Dubai e-vize başvuru formu sistemine kayıt edildikten sonra başvuru işleme alınmış olur. Dubai e-vizesi başvuru formunda vize türü seçimi yapılırken seyahat süreniz, seyahat amacınız, ülkede kalma süreniz, ülkeye giriş-çıkış sayısı gibi bilgileri de belirtmeniz gerekmektedir. İhtiyacınıza uygun Dubai e-vizesi seçmek ve daha fazla bilgi almak için UDK Dil Kursu temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Dubai e-vize Türleri Kendi İçlerinde 4 Kategoriye Ayrılmaktadır

  1. 30 gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem (short/single 30 days): Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında tek sefer ülkeye giriş ve en fazla 30 gün ülkede kalmak için kullanılır. Kısa süreli tek girişli vize ile yolcular en fazla 30 gün Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunabilirler.
  2. 30 gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem (short/multiple 30 days): Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında 2 ay içinde 30 gün çok girişli olarak kullanılır.
  3. 90 gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem (Long/Single 90 days): Vize onayı üzerinden belirtilen tarih aralığında tek sefer ülkeye giriş en fazla 90 gün ülkede kalış için kullanılır. Bu vize türünü kullanan yolcuların 1 ay bekleme süresi vardır.
  4. 90 gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem (Long/Multiple 90 days): Vize onayı üzerinden belirtilen tarih aralığında 90 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılan bir vize türüdür.

Dubai e-vizesi, online olarak başvuru sahibine verilen bir vizedir. Alınan Dubai e-vizesi bu ülkeyi ziyaret edecek kişinin pasaportuna basılmaz. Dubai e-vizesi Birleşik Arap Emirlikleri İçişleri Bakanlığı antetli kağıdına basılmış mühür ve imza atılmış bir şekilde vize başvuru sahibine verilir. Onaylanan Dubai e-vizesi başvuru sahibine e-mail yolu ile gönderilir, kişi bu belgenin çıktısını alarak Dubai seyahati boyunca pasaportunun arasına eklemedir.