İçeriğe geç

İletişim

Dubai Vize Başvuru Formu

60 saniyede Dubai Online Vize Başvurusu yapabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Doldur çevrimiçi form.

Formu doldurmaya başlamadan önce Pasaport görüntüsünü, Kimlik fotokopisinin ön, arka yüzünü ve Bilgilendirme ve Taahhütname Formunu önceden hazırlayınız.

(Yükleyeceğiniz dosyalar .pdf, .flv, .avi, .jpg, .jpeg, .png, .gif formatında olabilir.)

Vizeniz 72 saat içerisinde onaylandıktan sonra Bilgilendirme ve Taahütname Formunu imzalayıp vize@udk.com.tr mail adresine gönderiniz.

Dubai E-Vize Online başvurusu 30 Gün Tek Girişli yapılmaktadır. Diğer vize çeşitleri için Dubai uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahhütname Formu

Dubai vize başvuru formu resmi bir belge niteliği taşıması nedeniyle başvuru işlemleri sırasında eksiksiz olarak doldurulması oldukça önem arz etmektedir. Başvuru formu Dubai Konsolosluğu tarafından hazırlanmış olup başvuru sahibini tanımaya ve seyahat nedenini öğrenme amacına hizmet etmektedir. Formda yer alan sorulara doğru ve eksiksiz olarak yanıt verilmesi değerlendirme aşamasında oldukça önem arz etmektedir. Formda bulunan sorulara eksik veya hatalı yanıtlar verilmesi vize talebinin olumsuz olarak sonuçlanmasına yol açabilmektedir.

Başvuru formu doldurulması aşamasında sorulara verilen yanıtlar ile ibraz edilen diğer belgelerin birbirini desteklemesi gerekmektedir. Bilgi ve belgeler arasında tutarsızlık olması konsolosluk değerlendirmesinde güvensizlik yaratacak olması nedeniyle değerlendirme ret kararı ile sonuçlanabilmektedir.

UDK Dil Kursu olarak Dubai vizesine başvuru formunun doldurulması aşamasında profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu sayede formda bulunan soruların eksik veya yanlış bilgilerle doldurulması ihtimalinin önüne geçmekteyiz. İletişim adreslerimizi kullanarak konu ile ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilir, başvuru işlemlerini başlatabilir ve form doldurma aşamasında sunmuş olduğumuz destekten yararlanabilirsiniz.

Dubai Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

  • Başvuru formu Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsoloslukları tarafından hazırlanan resmi bir belgedir. Bu nedenle formdaki sorulara gerçeğe uygun ve tutarlı yanıtları verilmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Aksi takdirde Dubai vize talebi değerlendirmesi olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir.
  • Vize talebi oluşturma aşamasında değerlendirmeye sunulan diğer evraklarda bulunan bilgiler ile başvuru formunda bulunan sorulara verilen yanıtların tutarlılık göstermesi oldukça önem arz etmektedir. Belge ve bilgilerin tutarsızlığı ret nedenleri arasında bulunmaktadır.
  • Formun büyük harflerle,  anlaşılır şekilde doldurulması zorunluluğu bulunmaktadır.
  • Başvuru formu vize değerlendirme aşamasında oldukça önem arz eden belgelerin başında gelmektedir. Bu nedenle başvuru formu olmaksızın vize talebi işleme alınmamaktadır.
  • Form Türkçe veya Arapça dillerinden biri ile doldurulabilmektedir.

Kurum olarak Dubai vize başvuru formu doldurma aşamasında tarafımızdan danışmanlık desteği alan kişilere gerekli yardımları sağlamaktayız. Form & Dilekçe belgeleri başvuru değerlendirme aşamasında özen gösterilmesi gereken evraklar arasında yer almaktadır. Talep edilen belgelerin eksik veya yanlış hazırlanmasından dolayı vize talebinin reddedilme ihtimalini vize temsilcilerimizden alacağını destek ile ortadan kaldırabilirsiniz.

UDK Dil Kursu olarak seyahat amacına uygunluk gösteren vize türünün belirlenmesi anından itibaren süreç sona erene kadar gerekli bilgilendirme ve desteği sağlamaktayız. Vize temsilcilerimiz ile iletişim adreslerimiz üzerinden görüşme yapabilir ve diğer merak ettiğiniz soruları yönlendirebilirsiniz. Kurum olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle vize talebi oluşturma sürecinin en doğru şekilde tamamlanması konusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz.