İçeriğe geç

İletişim

Dubai Uçak Seferleri

Dubai Uçak Seferleri ile ilgili merak edilenlere sayfamız üzerinden ulaşım sağlayarak konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Dubai uzun zamandır turistik gezi amacıyla ziyaret edilen ülkelerin başında gelmektedir. Dünya tarafından gösterilen bu ilgi emirliğin her geçen gün daha da göz önünde bulunmasını sağlamaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri 7 emirliğinden biri olan Dubai turistik ve ticari nedenlerle çok fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Dubai’ye duyulan bu ilgi sayesinde birçok kişi Dubai vize işlemleri ile vize başvurusunda bulunarak ülke sınırları içerisine seyahat gerçekleştirmektedir. Ülkemiz sınırları içerisinden Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olarak Dubai’yi 90 günden uzun sürmeyecek şekilde ziyaret eden kişilerin vize sahibi olma zorunlulukları bulunmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olarak Dubai seyahati gerçekleştirecek olan kişilerin seyahatleri öncesinde vize sahibi olmaları gerekmektedir.

Dubai vizesi başvuruları konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş olan akredite vize başvuru merkezleri aracılığıyla online olarak yapılmaktadır. Başvurular ortalama 48-72 saat içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Başvuru aşamasında danışmanlık desteği veren kurumların vize taleplerini değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. Dubai vizesi onay tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmaktadır. Vize işlemlerinin planan Dubai Uçak Seferleri ve diğer seyahat dahilinde olan planlara uygunluk gösterecek bir tarihte başlatılması oldukça önem arz etmektedir.

Kurumumuz Dubai vize başvuru işlemleri ile ilgili olarak profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İletişim adreslerimizi kullanarak vize temsilcilerimiz ile görüşebilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

Dubai Uçak Seferleri

Birleşik Arap Emirlikleri 7 emirliğinden biri olan Dubai sahip olduğu kaynaklar nedeniyle çok fazla turistik gezi düzenlenen ülkeler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda sahip olduğu ticari kaynaklar nedeniyle birçok iş seyahatine ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Bu nedenle havayolu şirketleri Dubai seferlerini oldukça sık aralıklarla gerçekleştirmektedir. Seyahat planına uygun olan gün ve saate alınan uçak bileti ve ülkeye giriş iznini gösteren vize ile Dubai’ye giriş yapabilir ve vizenin izin verdiği gün sayısı boyunca ikamet edebilirsiniz.

Dubai Uçak Seferleri ve Dubai vize başvuru işlemleri ile ilgili ayrıca merak ettiklerinizi sormak ve seyahat planına uygun vize başvuru işlemlerini başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumumuz 20 yılı aşkın tecrübesi ve alanında uzman kadrosu ile tüm başvuru adımlarının şahsınız adına en uygun şekilde atılmasını sağlamaktadır. Başvuru sürecini UDK Dil Kursu profesyonelliği ile tamamlayarak vize talebinin hatalı yapılmasından dolayı reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.