İçeriğe geç

İletişim

Küba Vizesi Online Başvuru

Küba Vize Başvurunuzu Online Yapın Vizenizi 1 Günde Alın!

Küba Vize Başvuru Formu Küba’ya Amerika üzerinden seyahat edecek yolcular için geçerli değildir. Amerika’dan Küba’ya seyahat edecek kişiler Küba vizelerini Amerika Birleşik Devletleri Washington Küba Konsolosluğundan veya ilgili havayolu firmalarından almalıdır. 

Küba’ya seyahat edilmeniz için gerekli olan vizeyi UDK Dil Kursu aracılığıyla yapacağınız başvuruyla kolaylıkla alabilirsiniz. Küba vizesi için başvuruda daha da kolay bulunabilmeniz için web sayfamızda  Küba Online vize başvuru formunu elektronik ortamda doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu bölümdeki online Küba vize başvuru formuyla işiniz veya okulunuzdan izin almanıza gerek kalmadan ve herhangi bir yere giderek zaman kaybetmeden rahatlıkla bulunduğunuz yerden Küba vizesi için başvuruda bulunup vizeyi alabilirsiniz.

UDK Dil Kursu web sayfasında Küba bölümünde göreceğiniz online Küba vize başvuru formu son derece kolaylıkla doldurabileceğiniz bir formdur. Bu formda doldurmanız gereken bilgiler sadece size ve planladığınız Küba seyahatine ilişkin temel bilgilerdir. Forma yüklemeniz gereken 2 belge vardır. Fakat bu belgeler herhangi bir resmi kurumdan alacağınız türde evraklar değildir. Küba vize başvuru formuna yüklemeniz gereken belgeler yalnızca geçerli pasaportunuzun renkli fotokopisi ve Küba vizesi başvuru ücretini ödediğinize ilişkin banka dekontunuzdur. Küba vizesi başvuru ücreti olarak yatırmanız gereken miktar ve ücreti yatıracağınız banka hesabını online başvuru formunda görebilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücret Küba vize başvurusuna ilişkin her şeyi içeren toplam ücrettir. Küba vize başvurusu için az önce söz ettiğimiz bu iki belge dışında başka bir belgeyi ibraz etmenize gerek yoktur.

Küba vizesi hakkında detaylı bilgi almak için UDK Dil Kursu temsilcilerimizi aramaktan hiçbir zaman çekinmeyiniz. Tarayıcınızın olmamasından dolayı, teknik bir sorundan veya başka bir sebepten dolayı online ortamda formu dolduramıyorsanız bunları sorun etmeyin. Formu online olarak dolduramamanız halinde istenen bilgileri ve belgeleri UDK Dil Kursu temsilcilerimize e-mail ile ulaştırarak da uzman temsilcilerimiz Küba vizesi başvurunuzu sizin adınıza yapabilmektedir. Küba web sayfamızdaki İletişim ya da şubelerimiz bölümünden alacağınız iletişim bilgileriyle şubelerimizden herhangi birini ziyaret ederek ya da e-mail veya telefonla irtibat kurarak temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Küba vize başvuru formunu doldurup bize gönderdiğinizde vizenizi alabilmeniz için gerçekleşen işlemlere ilişkin öngörülen toplam süre yalnızca 1- 2 iş günüdür. Formu doldurduğunuzda UDK Dil Kursu temsilcilerimiz mümkün olan en kısa sürede harekete geçerek vize başvurunuzu gerçekleştirmekte ve başvuru sonrasındaki tüm süreci takip etmektedirler. Vize başvurunuz sonuçlandığında temsilcilerimiz yine mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapmaktadırlar.

UDK Dil Kursu aracılığıyla alacağınız Küba vizesi hem Türkiye’den hem de diğer ülkelerden (Amerika Birleşik Devletleri hariç) yapacağınız seyahatlerde Küba’ya giriş yapmanıza olanak sağlar. İster Türkiye’nin herhangi bir yerinde ister yurtdışında ikamet edin Küba’ya Amerika Birleşik Devletleri’nden gitmeyeceğiniz sürece Küba sayfamızın Form & Dilekçe bölümündeki online formu doldurmanız Küba vizesini almanız için yeterlidir.