İçeriğe geç

İletişim

Meksika Vize Ücreti

Meksika vize ücreti sayfamız devamında gerekli bilgilere ulaşarak evraklarınızı kurumumuza iletmeniz halinde UDK Dil Kursu olarak işlemlerinizi şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaksızın en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz!  

Meksika vize başvuru süreci ve ücret detaylarına ilişkin bilgilere ilgili sayfa üzerinden ulaşabilir veya UDK Dil Kursu Meksika vize temsilcilerimiz ile 0 382 213 86 60 numaralı telefon ve vize@udk.com.tr e-posta adresi üzerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize ücret detaylarının dönemsel olarak güncellenebilmesi nedeniyle başvuru işlemleri öncesinde bilgilerin teyit edilmesi oldukça önem arz etmektedir. 

Meksika Vize Ücreti 2022

Meksika vize başvuru işlemlerinin uygun şekilde başlatılabilmesi için vize ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Meksika vize başvurusunun herhangi bir nedenden dolayı değerlendirme aşamasında reddedilmesi halinde ödenen vize ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle işlemlerin doğru olarak gerçekleştirilmesi, evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ve ibraz edilen belgelerin birbirini desteklemesi oldukça önem arz etmektedir. 

Meksika vize işlemleri sırasında 150 ₺ + KDV miktarı talep edilmektedir. Söz konusu miktarın başvuru işlemlerinin olumsuz sonuçlanması halinde iade edilmemesi nedeniyle başvurunun dikkatle tamamlanması gerekmektedir. Kurumumuz Meksika vize başvuru işlemleri dahilinde profesyonel destek sağlayarak işlemlerin prosedüre uygun şekilde gerçekleşmesi konusunda hizmet vermektedir. 

Başvuru işlemlerinin herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmaması adına işlemlerin doğru olarak tamamlanması, evrakların eksiksiz olarak ibraz edilmesi ve yöneltilen sorulara gerçeğe uygun ve eksiksiz yanıtlar verilmesi oldukça önem arz etmektedir. Seyahat planı ile ilgili değişiklik yapma zorunluluğu olmaması açısından başvurunun seyahat tarihinden 30 gün önce yapılması tavsiye edilmektedir. 

Meksika Vize Ücretleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

  • Meksika vize başvurusunun değerlendirme aşamasında herhangi bir nedenden dolayı vize reddi kararı ile sonuçlandırılması halinde ödenen vize ücreti iade edilmemektedir. Başvurunun reddedilmesi neticesinde tekrardan vize talebi oluşturulacağı durumlarda tekrardan söz konusu ücretin ödenmesi şartı aranmaktadır. 
  • Vize ücretlerinin her başvuru için ayrı olarak ödenmesi gerekmektedir. Söz konusu ücret tek başvuru için belirlenmiştir. 
  • Meksika vize başvuru ücretinin başka bir vize başvuru sahibine devredilmesi veya satılması söz konusu olmamaktadır. 

Meksika vize başvuru ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak veya var olan bilgileri teyit etmek için UDK Dil Kursu Meksika vize uzmanlarımız ile 0 382 213 86 60 numaralı telefon ve vize@udk.com.tr e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Meksika vize başvuru işlemlerini kurumumuz aracılığıyla başlatmak için başvuru aşamasında talep edilen gerekli evrakların kurumumuza iletilmesi yeterli sayılmaktadır. Vize temsilcilerimiz evraklarınızı başvuruya hazır hale gelecek şekilde düzenleyerek işlemlerinizi sizin adına en doğru şekilde gerçekleştirmektedir. 

Meksika vize ücreti 2022 güncel bilgisine UDK Dil Kursu aracılığıyla ulaşın!