İçeriğe geç

İletişim

30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

UDK Dil Kursu olarak 30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi başvuru işlemleri hakkında merak edilenleri sayfamız üzerinde açıklamış bulunmaktayız. Dubai seyahati için yapılan kısa süre vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Kurum olarak Dubai vizesine başvuru aşamasında profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vererek sürecin en doğru şekilde tamamlanması konusunda hizmet vermekteyiz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak veya vize talebi oluşturma sürecini başlatmak istemeniz halinde iletişim bilgilerimizi kullanarak alanında uzman kadromuz ile görüşebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahipleri Dubai seyahatleri öncesinde vize sahibi olma prosedürüne tabi tutulmaktadır. Dubai Emirliği vize yönetmeliği gereğince Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi T.C. vatandaşları 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan Dubai seyahatleri için vize sahibi olma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri seyahatinin 30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi ile gerçekleştirilecek olması halinde ülke sınırları içerisinde 30 güne ikamet edilebilmektedir. İlgili vize onay tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmakla birlikte vizenin süresi uzatılamamaktadır. Dubai vizesine yapılan başvurular Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tarafından onaylanmaktadır. Söz konusu vize ile Birleşik Arap Emirlikleri 7 emirliğine giriş yapılabilmektedir. (Abu Dhabi, Dubai, Sharjah, Ummul-Kayveyn, Füceyre, Resü’l Hayme, Ajman).

Dubai turistik vizesine başvuru işlemleri online olarak yapılmaktadır. Dubai e-vize başvuruları Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından değerlendirilmektedir. Başvuru işlemlerinin en doğru şekilde yapılması ve vize talebi oluşturma sürecinde yapılan hatalar yüzünden sürecin olumsuz olarak sonuçlanmasını engellemek için kurumumuzdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Dubai Havalimanı üzerinden başka bir ülkeye seyahat edilecek olması durumunda gereken Dubai 96 Saatlik Transit Vize başvurularına ilişkin bilgilere ilgili sayfamız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

Dubai kısa dönem çok girişli vizesi ülke sınırları içerisinde 30 gün konaklama hakkı sağlamaktadır ve vize izin süresi uzatılamamaktadır. Vize onay tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmaktadır. Söz konusu vize 2 ay içerisinde 30 gün konaklama ve çok giriş hakkı ile Dubai multi vize olarak kullanılmaktadır. Vize başvuru işlemleri Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tarafından ortalama 72 saat içerisinde değerlendirilerek sonuçlanmaktadır. Başvurunun konsolosluk yoğunluğu, resmi tatil günlerine denk gelmesi veya değerlendirme aşamasında ek evrak talep edilmesi gibi durumlarda sonuçlanma süresi farklılık gösterebilmektedir.

Dubai vizesine yapılan başvuruları kabul etme ve değerlendirme işlemleri Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi yetki alanı içerisindedir. Başvuru aşamasında danışmanlık hizmeti sunan akredite başvuru merkezlerinin vize taleplerini değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. 30 Gün Çok Girişli Dubai vizesine ait ücretler ile ilgili bilgilere Dubai Vize Ücreti sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dubai 30 Gün Multi Girişli Vizesi Gerekli Evrakları

Dubai turistik vizesi online başvuru sonucunda tahsis edilen bir vize türüdür. Başvuru yapılacak vize türüne ait gerekli evrakların renkli olarak taratılmasının arından online başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu ile vize başvuru sistemine kayıt işleminin gerçekleştirilmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Kayıt sonrasında başvuru işlemleri başlatılmaktadır. Konsolosluk tarafından değerlendirme süreci sona erdiğinde başvuru sonucu belirtilen e-posta adresine gönderilmektedir. Söz konusu başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması oldukça önem arz etmektedir.

Dubai 30 Gün Çok Girişli Vize Başvuru işlemleri sırasında aşağıda yer alan belgelerin ibraz edilmesi gerekmektedir.

  • Renkli olarak taratılmış olan Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • Renkli olarak taratılmış olan Pasaport Fotokopisi (Fotoğraf ve kişisel bilgileri içeren sayfa),
  • Dubai vize işlemleri için ödenen ücrete ait Banka Dekontu,
  • Renkli olarak taratılmış olan Türkiye Cumhuriyeti Oturum Belgesi (Yabancı pasaport sahiplerinden talep edilmektedir.)

Not: Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahütname Formu

30 Gün Multi Girişli Kısa Dönem Dubai Vizesi Başvuru Formunu Doldurmak için tıklayınız.

Dubai vize başvuru işlemleri sırasında Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu başvuru sahiplerini mülakata çağırmamaktadır. Bu nedenle şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaksızın başvuru aşamasında kurumumuzu tercih ederek tüm sürecin sizin adınıza yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Başvuru adımlarının talep edildiği şekilde atılması değerlendirme aşamasında önem teşkil etmektedir. Hatalı veya eksik başvuru değerlendirme aşamasında ret kararı ile sonuçlanabilmektedir.

UDK Dil Kursu aracılığıyla 30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi başvurularını en doğru şekilde gerçekleştirebilir ve planladığınız seyahate çıkabilirsiniz. Süreç dahilinde bulunan adımlarla ilgili detaylı bilgi almak veya işlemleri başlatmak için iletişim bilgilerimizi kullanmanızı rica ederiz.