İçeriğe geç

İletişim

Dubai Vize Uzatma

Başvuru sahiplerinin seyahatlerine uygunluk gösteren vize türüne başvuru yaparak Dubai sınırları içerisine seyahat etmeleri gerekmektedir. İlgili vize izin süresi sona ermeden önce Dubai’den ayrılmaları şartı aranmaktadır. Seyahatin planan süreden uzun sürecek olması durumunda ilgili sürenin uzatılması oldukça önem arz etmektedir. Aksi takdirde ülkeden çıkış anında cezai işlem uygulanmakta ve fazladan kalınan gün sayısı kadar para cezası kesilmektedir. Söz konusu durum bir sonraki Dubai vize başvurusunda ret kararı alma ihtimalini arttırmaktadır. Bu nedenle seyahatin prosedüre uygunluk gösterecek şekilde başlaması ve sona ermesi oldukça önem arz etmektedir.

Dubai Vize Uzatma

Dubai seyahati gerçekleştiren kişiler ülkede yasal olarak kalmaya devam edebilmek için vize bitimine 7 gün kala tarafımıza ile iletişim adreslerimiz üzerinden görüşme yaparak vize sürelerini uzatabilmektedir. Dubai sınırları içerisinden çıkış yapılmasının ardından vize süresini uzatma işlemi yapılması söz konusu olmamaktadır. Bu durumda vize başvurusunun tekrardan yapılması şartı aranmaktadır. Dubai vize süresini uzatma işlemi yapılabilmesi için sahip olunan vizenin uzatma işlemine uygunluk göstermesi gerekmektedir.

Dubai Vize Uzatma İşlemine Uygun Vize Türleri

  • 30 Gün Tek Girişli Vize
  • 30 Gün Çok Girişli Vize
  • 90 Gün Tek Girişli Vize
  • 90 Gün Çok Girişli Vize
  • 30 Gün Çok Girişli Cruise Vizesi

Yukarıda sıralanan vize türlerinden birine sahip olunması halinde vize süresi tarafımız desteği ile uzatılabilmektedir. Vize uzatma işlemi onayı ortalama 7 gün sürmektedir. Bu nedenle 48 Saatlik ve 96 Saatlik vizelerin uzatılması söz konusu olmamaktadır. Uzatma işlemine uygun olan vizenin bitiş süresine 7 gün kala tarafımız ile iletişime geçerek gerekli işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Dubai Vize Uzatma Ücreti

Dubai sınırları içerisindeyken sahip olunan vizenin uzatılmasının talep edildiği durumlarda kurumumuz ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Onay süresinin 7 gün sürmesi nedeniyle vize bitimine 7 gün kala işlemlerin başlatılması oldukça önem arz etmektedir. Dubai vizesini uzatma ücreti 360 USD olarak belirlenmiştir. Söz konusu işlemler ile birlikte sahip olunan vize 30 gün süre ile uzatılabilmektedir.

Dubai Vizesini Uzatmak İçin Gereken Evraklar

Dubai vizesini uzatmak için vize bitimine 7 gün kala gerekli ücret ve evraklar ile işlemlerin başlatılması gerekmektedir. İlgili evraklar tarafımıza elektronik posta ile iletilmesi halinde işlemler şahsınız adına en doğru şekilde tamamlanmaktadır. Uzatma işlemlerinde aşağıdaki belgelerin ibraz edilmesi gerekmektedir.

  • Pasaport: Kimlik bilgilerinin ve fotoğrafın bulunduğu sayfa,
  • Dubai Vizesi: Dubai seyahati için sahip olunan ve uzatılması istenen geçerli vize izin belgesi.

UDK Dil Kursu ile yapılan tüm Dubai vize başvuruları Emirates Group iştirakı Dnata Group güvencesi ile en hızlı şekilde tamamlanmaktadır. İletişim adreslerimizi kullanarak konu ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir ve gerekli işlemleri kolaylıkla başlatabilirsiniz.