İçeriğe geç

İletişim

30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

UDK Dil Kursu olarak 30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi başvuru adımları, gerekli evrakları, vize ücreti gibi gerekli bilgilerine sayfamız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurumumuz başvuru işlemleri sırasında vermiş olduğunuz danışmanlık hizmeti sayesinde sürecin şahsınız adına en uygun şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Dubai sınırları içerisinde yapılacak olan kısa süreli seyahatler için vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş akredite vize merkezleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Vize başvuru sürecini kurumumuz desteği ile tamamlamak için iletişim bilgilerimizi kullanarak vize temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Dubai için planladığı seyahati Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olarak gerçekleştirecek kişilerin seyahatleri öncesinde Dubai vizesine sahip olmaları gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Hususi (Yeşil), Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) Pasaportu bulunan kişiler Dubai’ye yapacakları 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan ziyaretleri için vize sahibi olma zorunluluğundan muaf olmaktadır.

Dubai 30 Gün Tek Girişli Vizesi ile Dubai sınırları içerisinde tek giriş hakkı ile 30 gün ikamet edilebilmektedir. Vizenin onaylanma tarihi itibariyle 58 gün geçerliliği bulunmaktadır. İkamet hakkını gösteren gün sayısı ülkeye giriş anından itibaren hesaplanmaktadır. Sahip olunan vize ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 7 emirliğine ziyaret gerçekleştirebilmek mümkündür. BAE 7 emirliği; Abu Dhabi, Dubai, Sharjah, Ummul-Kayveyn, Füceyre, Resü’l Hayme, Ajman.

Dubai turistik vize başvuru işlemleri online olarak elektronik vize sistemi üzerinden yapılmaktadır. Vize talepleri Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi tarafından değerlendirilmektedir. Başvuru aşamasında danışmanlık hizmeti veren kurumların vize taleplerini değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. Başvuru işlemlerinin ardından ortalama 72 saat içerisinde değerlendirme yapılarak konsolosluk tarafından sonuçlandırılmaktadır. Başvuruların resmi tatil günlerine, konsolosluk yoğunluğuna denk gelmesi veya başvuru sahibinden ek evrak talep edilmesi durumunda süreç tahmin edilenden uzun olabilmektedir.

30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

Dubai kısa süreli turistik vize başvuru işlemleri online olarak yapılmaktadır. 30 Gün Tek Girişli Kısa Dönem Dubai Vizesi Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz. Vize talebinin işleme alınması için başvuru formunun doldurulması zorunluluğu bulunmaktadır. Formda yer alan sorulara tutarsız, eksik veya hatalı yanıtlar verilmesi başvurunun ret kararı sonuçlanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle tüm başvuru adımlarının eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir.

Kurum olarak Dubai vizesine başvuru işlemleri konusunda ve başvuru sürecinde yer alan adımların tamamlanması aşamasında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İşlemleri UDK Dil Kursu ayrıcalığı ile tamamlayarak başvurunun hatalı yapılmasından dolayı olumsuz sonuçlanması ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Dubai Turistik Vizesi Gerekli Evrakları

Dubai turistik vizesine başvuru işlemleri sırasında konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz olarak ibraz edilmesi şartı aranmaktadır. Talep edilen bilgi ve belgeler arasında eksiklik gözlemlenmesi başvurunun vize reddi ile sonuçlanmasına neden olmaktadır. Gerekli belgelerin bir araya getirilmesinin ardından renkli olarak taratılarak bilgisayar ortamına aktarılması ve online vize başvuru formu doldurulması ile birlikte sisteme kayıt işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kayıt işlemi sonrasında başvuru süreci başlamış olmaktadır. Değerlendirilen vize talebinin sonucu başvuru aşamasında belirtilmiş olan e-posta adresine gönderilmektedir.

30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi başvurularında aşağıda sıralanan evraklar talep edilmektedir.

  • Renkli olarak taratılan Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • Renkli olarak taratılan Pasaport Fotokopisi (kişisel bilgiler ve fotoğraf bölümü),
  • Dubai vize başvurusunda talep edilen vize ücretinin yatırıldığını gösteren Banka Dekontu,
  • Renkli olarak taratılan Türkiye Cumhuriyeti Oturum İzni Belgesi (Yabancı pasaport sahiplerinden talep edilmektedir.)

Not: Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahütname Formu

Dubai vize başvuru işlemleri için tek bir başvuru yapılması gerekmektedir. Birden fazla başvuru yapıldığı durumda konsolosluk vize taleplerini ret kararı ile sonuçlandırmaktadır. Dubai Göçmenlik Ofisi vize süresini aşan kişilere cezai yaptırım uygulamaktadır. Ülkeden çıkış anında fazladan ikamet edilen gün sayısına göre kişilerin para cezası ödemeleri gerekmektedir. Bu durumda aynı zamanda ziyaretçiler kaçak olarak rapor edildiğinden bir sonraki Dubai vize başvuruları konsolosluk tararından reddedilmektedir. 30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi başvuru ücret detayları için Dubai Vize Ücreti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dubai turistik vize işlemlerini 20 yılın aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuzun desteği ile tamamlamak için iletişim adreslerimizden faydalanabilirsiniz. UDK Dil Kursu olarak başvuru aşamasında profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vererek sürecin başvuru sahibi adına en doğru şekilde yönetilmesini sağlamaktayız.