İçeriğe geç

İletişim

Dubai Vize Ücreti

Dubai Vize Ücreti başvuru yapılan vize türüne, seyahat süresine ve Dubai sınırları içerisine giriş hakkına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Söz konusu durumlara ek olarak express başvuru işlemleri de fiyat farkına tabii tutulmaktadır. Ülkemiz sınırları içerisinden Dubai 30 Günlük Tek Girişli Vize en çok tercih edilen vize türüdür.

Dubai vizesine başvuru işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Vize pasaporta basılmadan başvuru sahibine elektronik ortamda gönderilmektedir. Başvuru işlemlerini başlatmak için online form doldurabilir veya iletişim adreslerimizi kullanarak vize temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Dubai Vize Ücret Listesi

 • 30 Günlük Tek Girişli Vize Ücreti 110 USD          
 • 30 Günlük Çok Girişli Vize Ücreti 240 USD        
 • 90 Günlük Tek Girişli Vize Ücreti 280 USD        
 • 90 Günlük Çok Girişli Vize Ücreti 580 USD       
 • 48 Saatlik Tek Girişli Vize Ücreti 75 USD         
 • 96 Saatlik Tek Girişli Vize Ücreti 90 USD           
 • Cruise 30 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 135 USD  

Dubai vize ücretleri peşin, kredi kartı veya eft/havale yolu ile ödenebilmektedir. Başvuru ücretleri içerisinde tarafımızdan almış olduğunuz danışmanlık hizmeti için gerekli olan hizmet bedeli yer almaktadır. Dubai vizesine başvuru değerlendirmeleri ortalama 1 ila 3 iş gününü kapsamaktadır.

Online form doldurma veya vize temsilcilerimiz ile gerçekleştireceğiniz görüşmeler sonucunda gerekli evrakların teslimi ve ilgili vize bedeli tahsis edilmektedir. Bir sonraki adımda başvuru resmi olarak işleme alınmakta ve sonuçlanması aşamasında tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli bilgilendirme sağlanmaktadır.

Dubai Konsolosluğu tarafından belirlenen ve dönemsel olarak güncellenen vize bedelleri kişi başı olup; çocuk veya yetişkin ayrımı yapılmaksızın herkes için geçerli kabul edilmektedir. Kurumumuz danışmanlığı ile alacak olduğunuz Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesi Abu Dhabi, Ajman, Dubai, Füceyre, Resü’l Hayme, Şarika ve Ummül Kayveyn emirlikliklerinin tümünü kapsamaktadır.

Kurumumuz ile iletişime geçerek başvuru işlemlerinin tarafınız açısından oldukça kolay bir şekilde tamamlanmasını ve en hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. UDK Dil Kursu olarak vize talebi oluşturma sürecini profesyonel bir şekilde yöneterek şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaması nedeniyle süreç boyunca rahatlıkla takibini yapabilmenizi sağlamaktayız.

Türkiye’de Oturum İzni Olan Yabancı Vatandaşlar İçin Dubai Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti oturum kartına sahip olan yabancı uyruklu vatandaşlar Dubai vizesi için tarafımız ile iletişime geçerek vize başvuru işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilmektedir. Yabancı pasaport sahipleri için Dubai vize ücreti bilgilerine temsilcilerimiz ile görüşme yaparak ulaşılabilmektedir. Söz konusu başvurularda başvuru sahibinin pasaport ve oturum izinlerini ibraz etmeleri şartı aranmaktadır.

Dubai Vizesi Hakkında Bilgi

 • Kısa Dönem Tek Girişli Vize: Dubai kısa dönem tek girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahiptir. Söz konusu vize ile Dubai sınırları içerisine giriş yapılması itibariyle 29 gün kalış ve tek giriş hakkı verilmektedir.
 • Kısa Dönem Çok Girişli Vize: Dubai kısa dönem çok girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahip bir vize türüdür. Vizenin izin verdiği süre olan 30 ikame günü dahilinde ülke sınırları içerisine birçok kez giriş hakkı verilmektedir.
 • Uzun Dönem Çok Girişli Vize: Dubai uzun dönem çok girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahiptir. Vizenin izin verdiği süre olan 90 ikame günü dahilinde ülke sınırları içerisine birçok kez giriş hakkı verilmektedir.
 • Uzun Dönem Tek Girişli Vize: Dubai uzun dönem tek girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahip bir vize türüdür. Söz konusu vize türü ile birlikte ülkeye bir kez giriş yaparak 90 gün kalış izni ile ikamet edilebilmektedir.

Dubai vize başvurusunun işleme alınabilmesi için Dubai vize ücreti talep edilmektedir. Başvurunun herhangi bir nedenden dolayı reddedilmesi halinde ilgili ücret başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle tarafımızdan danışmanlık desteği alarak başvurunun hatalı yapılmasından dolayı reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıca merak ettiğiniz soruları sormak veya doğrudan başvuru sürecini başlatmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.